Reklama
Reklama

Komentarze

7
W
waniasor 🏹 Łowca
6 lat temu

Popieram już dawno tak powinno być robione była by pewność , że nie było by zboczeńców , pe****lów, pe**łów, zeofilów i nekrofilów :):):)

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
6 lat temu

Jestem za!

0

Zglos komentarz

A
atyklera 🌾 Wieśniak
6 lat temu

nie koniecznie kastracja chirurgiczna ale kastracja chemiczna powinna być stosowana u przestępców seksualnych.

0

Zglos komentarz

L
laser81 🌾 Wieśniak
6 lat temu

je**c czarnuchów,

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
6 lat temu

na gwałcicieli jak najbardziej skuteczna, ale przy molestowaniu już nie koniecznie - satysfakcja seksualna jest możliwa również po kastracji, a w przypadku typowej pe****li rzadko dochodzi do samego pełnego stosunku.

0

Zglos komentarz

E
ezi000 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ciekaw jestem ile wtedy byłoby księży.

0

Zglos komentarz

G
gazetny 🎖️ Snajper
6 lat temu

Może i pe****lii na 100% nie zapobiegnie. Ale część hipokryzji uda się uniknąć.

0

Zglos komentarz

Reklama