Reklama
Reklama

Komentarze

14
F
Fronek1985 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Dla mnie może być i majonezu ale całą noc bym nir schodził

0

Zglos komentarz

L
leworeczny 😏 Szyderca
6 lat temu

Klata jak u kulturysty

0

Zglos komentarz

B
bonifacq 🎖️ Snajper
6 lat temu

Ale bym tam wszedł na Hiszpana ..... i strzał na ryj ...

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
6 lat temu

To by Cie zalatwila, plaskacza na ryj :)

0

Zglos komentarz

B
bonifacq 🎖️ Snajper
6 lat temu

Co ty gadasz... takie suczki to uwielbiają.. .

0

Zglos komentarz

S
sad_madman 🌾 Wieśniak
6 lat temu

No i?

0

Zglos komentarz

Y
yockerr 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zdrowa

0

Zglos komentarz

W
wujekwujo666 😏 Szyderca
6 lat temu

Szła by.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Nie obraziłbym się gdyby moja żona w jej wieku tak wyglądała :)

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
6 lat temu

Uczciwie trzeba przyznac ze jak na kobiete po 50 jest dobrze zakonserwowana i doinwestowana. Niepotrzebnie tylko odstawia szopki z wiekiem.

0

Zglos komentarz

N
Nord49 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Widzę ,że normalni , zdrowi faceci komentują;

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ta stara raszpla ma niedojebanie umysłowe?

0

Zglos komentarz

M
morgan125 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nie ważne jak,liczy się efekt. Efekt ok

0

Zglos komentarz

M
mystycpizza 😏 Szyderca
6 lat temu

Nie też wszystko jedno czy silikon czy nie. Finalnie jest extra. Nie wierzę zadnemu, który pluje na tą kobietę. Chyba, że jest pedziem. Każdy normalny wie co dobre.

0

Zglos komentarz

P
PatrickJ 💩 JP 100%
6 lat temu

Mnie obrzydza jej ryj i głos. Wygląda jak szczur.

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
6 lat temu

Po zamkniętych oczach widać że jeszcze śpi, biedna dziewczyna ledwo co wstała, ledwo co koszule włożyła. A tu już jej zdjęcia robią..

0

Zglos komentarz

B
bobasse 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jaka by nie była, dla piwniczaków jest nieosiągalna. I przez taki pryzmat na nią patrząc jest słaba. Te sztuczne, twarde cycki i przeciętny ryj to nie jakiś szczyt marzeń chyba? Czy dla Was tak?

0

Zglos komentarz

Reklama