Reklama
Reklama

Komentarze

2
A
akr69 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Madka

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
6 lat temu

jak ta madka się rodziła to chyba wszystkie planety były w retrogradacji, cokolwiek to znaczy.

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Gwiazdy też. Na pamiątkę tego epokowego wydarzenia pozostawiono Sag*tariusa A z gwiazdką. Nie każdy astrolog bierze to pod uwagę, tylko taki z nerwem alchemicznym. Inny nie poradzi sobie z madką, jej synkiem albo horą curką.

0

Zglos komentarz

Reklama