Reklama
Reklama

Komentarze

5
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Ktoś z rządu kasę na tym musi kosic i dlatego

0

Zglos komentarz

P
Piterek8282 🌾 Wieśniak
6 lat temu

To są te reparacje za zniszczenia po drugiej wojnie co PiS się domaga od Niemiec widać że coś wywalczyli . Jaki rząd takie odszkodowanie :)

0

Zglos komentarz

K
krzadamczyk 🌾 Wieśniak
6 lat temu

po pierwsze na tym memie widzimy zdjęcia dwóch różnych naczep, więc wsad nie jest z pojazdu widocznego od tyłu z funkcjonariuszami, po drugie skala zwozu odpadów do kraju jest niewyobrażalna

0

Zglos komentarz

T
tomusito 🌾 Wieśniak
6 lat temu

A co wy myślicie że pieniądze na socjal to z nieba lecą.

0

Zglos komentarz

B
baca133 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Szyszko jako minister dał zezwolenie na taki proceder

0

Zglos komentarz

Reklama