Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
kokoroko123 😏 Szyderca
6 lat temu

Jakie to głupie. Nie każdy duma jak twój stary za najniższą krajową. Skończ szkołę i idź do pracy to też cię nie będzie nic bolało.

0

Zglos komentarz

A
6 lat temu

Będzie głowa, gdy będziesz patrzył jak nierząd p**S cię okrada a za twoje podatki kupuje patolę głosującą!!!

0

Zglos komentarz

G
gekon80 🌟 Padawan
6 lat temu

Kulson rozumiem że za PeŁo było lepiej... Muahahahaha

0

Zglos komentarz

Reklama