Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
Brauza 😏 Szyderca
6 lat temu

Prawidłowa odpowiedź to C, rzecz jasna.

0

Zglos komentarz

A
Arakiel666 🏹 Łowca
6 lat temu

Ponieważ?

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
6 lat temu

Ponieważ to prawidłowa odpowiedź ;)

0

Zglos komentarz

M
max920 😏 Szyderca
6 lat temu

Bo dziadek jest biały

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
6 lat temu

A nieprawda. Naprawdę się należy każdemu, uczciwemu, zapracowanemu PiSdielcowi. Im zawsze się należy! Szkoda tylko, że takich nie ma.

0

Zglos komentarz

R
6 lat temu

Kup sobie maść na ból doopy trollu.

0

Zglos komentarz

P
plemiona1234 🏹 Łowca
6 lat temu

a kogo posadzą ...............

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

Temu kto jest właścicielem tego krzesła.

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
6 lat temu

D

0

Zglos komentarz

P
Pluya 💩 JP 100%
6 lat temu

Moim zdaniem D. Bo jak siada, to tylko w metrze

0

Zglos komentarz

Z
Zetar 😏 Szyderca
6 lat temu

D o feministka, a feministki mawiają: "mój brzuch - moja sprawa".

0

Zglos komentarz

Reklama