Reklama
Reklama

Komentarze

5
T
tomtomekkk 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jak ruszył to coś już podejrzewałem, że tak to sie skończy...takiemu to bym się bał dać psa wyprowadzić na spacer

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
6 lat temu

Auto na myjnie trzeba było zabrać, a nie do jeziora :D

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
6 lat temu

DT-75 trzeba umieć jeździć.

0

Zglos komentarz

N
NezQul 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Mina chłopa na 1 planie bezcenna...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Ruski sebiks załamany. Wszystkie oszczędności wydał na auto, kolegów na przejażdżke zabrał i taka kompromitacja.

0

Zglos komentarz

Reklama