Reklama
Reklama

Komentarze

5
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Lekarstwem na tego potwora jest "kapcioszek" ;-) ewentualnie "lacioszek" lub "bucioszek" jak to bydle będzie większe.

0

Zglos komentarz

G
grazka44 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zamiast je***ć toto z kapciem to pi.dy w rurkach ostrzegają się przed owadem. Uważaj na pajączki, bo cię za obraz wciągną. Co ciekawsze, od ponad pół wieku nikt go na terenie Polski nie widział

0

Zglos komentarz

L
lob69 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Wyglada jak świerszcz!

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
6 lat temu

Brzmi jak nowy podręcznik MEN, biologia klasa IV.

0

Zglos komentarz

G
grazka44 🌾 Wieśniak
6 lat temu

No to napiszę jeszcze raz, bo poprzednim postem pan moderator poczuł się chyba osobiście dotknięty. Prawdziwy facet walnie toto butem, kapciem lub gazetą. Ciotkowate istoty w rurkach albo moderatorzy niektórych forów (dzien dobry) ostrzegają się przed owadem. Poza tym tenże owad nie występuje na pol...

No to napiszę jeszcze raz, bo poprzednim postem pan moderator poczuł się chyba osobiście dotknięty. Prawdziwy facet walnie toto butem, kapciem lub gazetą. Ciotkowate istoty w rurkach albo moderatorzy niektórych forów (dzien dobry) ostrzegają się przed owadem. Poza tym tenże owad nie występuje na polskiej ziemi od ponad 50 lat(źródło - wikipedia).

0

Zglos komentarz

Reklama