Reklama
Reklama

Komentarze

8
C
camovi 🏹 Łowca
6 lat temu

durnia z siebie robisz!

0

Zglos komentarz

A
amator30 🌾 Wieśniak
6 lat temu

ja tez to tak widze. jedz do niemiec . polecam dusseldorf albo zaglebie ruhry

0

Zglos komentarz

T
tokarz 😏 Szyderca
6 lat temu

wystarczy do Krakowa lub na Śląsk pojechać

0

Zglos komentarz

T
teoma 🌾 Wieśniak
6 lat temu

odezwał się stary niemiec nazista

0

Zglos komentarz

T
teoma 🌾 Wieśniak
6 lat temu

camovi - odezwał sie stary niemiec nazista

0

Zglos komentarz

T
teoma 🌾 Wieśniak
6 lat temu

wystarczy do nazistów wjechać i juz jesteś truty, niemcy jak widać nie uwzględniają w swoim powietrzu cyklnu B

0

Zglos komentarz

T
teoma 🌾 Wieśniak
6 lat temu

wystarczy do nazistów wjechać i juz jesteś truty, niemcy jak widać nie uwzględniają w swoim powietrzu cyklnu B

0

Zglos komentarz

R
Rapunzel 🏹 Łowca
6 lat temu

Ty się za to chyba butaprenu nawąchałeś

0

Zglos komentarz

P
6 lat temu

no i ktos mial w koncu odwage pokazac prawdziwa mapke, ten smog to pewnie z nad niemiec do nas leci....

0

Zglos komentarz

F
franiux 🌾 Wieśniak
6 lat temu

To nie elektrownie powodują zanieczyszczenia stałe, ale palenie w piecach w domu. Elektrownie mają filtry i do atmosfery nie dostają się cząstki stałe, a z milionów domowych pieców tak i tu jest problem.

0

Zglos komentarz

Reklama