Reklama
Reklama

Komentarze

10
B
babel79 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Szkoda tylko, że to strona białoruska się zainteresowała tak naprawdę losem tygrysów, bo polskie służby graniczne je wypuściły i nic nie wzbudziło ich zastrzeżeń

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Takie mamy 'abecadło'. Niejakiego Banasia sprawdzają od czterech lat a tu w ciągu jednego dnia mieli wykryć?

0

Zglos komentarz

F
fati65 🏹 Łowca
6 lat temu

Wszystkich winnych powinno się wrzucić do tych klatek jako karmę.

0

Zglos komentarz

R
rafcio20 🌾 Wieśniak
6 lat temu

I właśnie dlatego, że napawa nas to dumą, wstawiamy to na wiochę:\

0

Zglos komentarz

K
kojaj 🌾 Wieśniak
6 lat temu

opieszałość polskich biurw urzędniczych jest przerażająca! 6 dni ustalali między urzędami kto, co i dlaczego akurat my... a tygrysy stały na parkingu czekając na decyzję. Wszyscy won.

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
6 lat temu

I na wiochę

0

Zglos komentarz

T
tomi2000 🎖️ Snajper
6 lat temu

I na wiochę

0

Zglos komentarz

G
gusjew 💩 JP 100%
6 lat temu

A podziękowałbyś ludziom którzy swoją determinacją ratują dzieci przed mordem aborcyjnym? Czy tylko zwirzaczki bronisz?

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
6 lat temu

taaa ... i tylko nasz GIW daje Dvpy...

0

Zglos komentarz

M
mmichal1981 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Mam całkowicie odmienne zdanie od reszty świata. To wina celników białoruskich. Zwierzęta powinny trafić do miejsca przeznaczenia a sytuację wyjaśniać można później, bez narażania zdrowia zwierząt.

0

Zglos komentarz

Reklama