Podobne posty
Komentarze
3Wach jak na swoje umiejetnosci stoczył bardzo dobrą walkę pokazał sie całkiem dobrze, jednak bał sie ryzykować a powienien bo mogło by sie udać wolał wziać 300tys i nie ryzykować za dużo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wach wykonał plan maximum. Jechał tam dostać wpi**dol za arabskie pieniądze, a tymczasem, to czarny miał baaardzo zły dzień. IMHO, jak na planowanego przegrywa, to zaburzył im plany jak tylko szło je zaburzyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wach powinien mieć zakaz uprawiania boksu zawodowego za branie koksu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak to jest przegrywa jest słaby rusza się jak 100 latek a tu jeszcze pochwały.taka sama sytuacja jak z gołotą wszyscy ich lali a niby jest ok.przegrywa jest słaby tak to wg mnie wygląda pisanie ,że to była jego super walka to jakaś kpina.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane