Reklama
Więźniowie nie chcą byle jakim powietrzem oddychać

Więźniowie nie chcą byle jakim powietrzem oddychać

przez Admin — 6 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

nawieźć kamieni na plac i niech noszą z kupy na kupę 10h żarcie jak zrobią normę i od nowa

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
6 lat temu

To chore żeby skazany miał jakieś prawa.

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Nie ma to fejk. Każdy osadzony jest pozbawiony praw obywatelskich i może co najwyżej do podusi się mamusi pożalić.

0

Zglos komentarz

R
remekdr 🌾 Wieśniak
6 lat temu

d_j_siwy nie pisz głupot.Co nie którzy są pozbawieni praw reszta ma takie same prawa jak my a nawet większe np do lekarza specjalisty bez kolejeczki.

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
6 lat temu

Świat się kończy,patola ma większe prawa niż Ci co na nich dają kasę. Podesłać im seryjnego samobójcę i po temacie.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Brejwik w Norwegi sie skarży, że papier do doopy jest za szorstki.

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
6 lat temu

Niech pozwą zlodzieja pinokię

0

Zglos komentarz

Reklama