Reklama
Reklama

Komentarze

2
C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 to plagiat okładki hardrockowego zespołu "Wstyd i smutek".

0

Zglos komentarz

J
jasio740 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ten budynek, chociaż się komuś przyda, a pomnik? Jeden z wielu.

0

Zglos komentarz

Reklama