Reklama
Source: wgrane.pl

Jakby ktoś chciał wkurzyć swojego sąsiada podczas zimy

przez [Usunięty użytkownik] — 6 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Qwa dlaczego u nas nie ma śniegu DLACZEGOOOOO?!?!?!

0

Zglos komentarz

P
PienknyAlbin 🌾 Wieśniak
6 lat temu

z powodu braku zmian klimatycznych i braku globalnego ocieplenia

0

Zglos komentarz

S
Sined91 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Dobre hehe wyprubował bym ale śniegu nie ma hahaha

0

Zglos komentarz

S
sirMati 🌾 Wieśniak
6 lat temu

A dlaczego nie zrobić tego naturalnym sposobem, skoro i tak chcemy wkurzyć sąsiada?

0

Zglos komentarz

D
dupa-mariana 🌾 Wieśniak
6 lat temu

a skąd ja teraz śnieg wytrzasnę?

0

Zglos komentarz

Reklama