Reklama
Reklama

Komentarze

5
R
renhub8284 🌾 Wieśniak
6 lat temu

I słusznie. Rozumiem pomóc kolesiowi dojechać autem do warsztatu. A skąd on się tu znalazł, przecież wiezie chyba jakiś ładunek dla kogoś, ktoś go wynajął, itp. Jak na chore dziecko to nie umiecie zabrać takiej kasy polaczki.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
6 lat temu

Zapoznaj sie z tematem, zanim zaczniesz oceniac...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Jak to... SALON WYCOFAŁ SIĘ ?? Ktoś poda więcej informacji?

0

Zglos komentarz

V
visa2406 🏹 Łowca
6 lat temu

Poczytaj/znajdz sobie w internecie.

0

Zglos komentarz

V
visa2406 🏹 Łowca
6 lat temu

Wystawiający mema niech najpierw dowie się dlaczego DBK wycofał się z transakcji a potem niech wystawia durne memy!!!!!

0

Zglos komentarz

P
6 lat temu

On tylko wyborczą czyta.

0

Zglos komentarz

G
grzesinek1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

To nie o salon chodzi, tylko o embargo nałożone na Iran. Koncern należy do amerykańskiej grupy i dlatego nie ma możliwości sprzedaży ciężarówki. Dodatkowo dochodzi 75% cła, bo to miał być chyba 2-letni ciągnik.

0

Zglos komentarz

K
kawasakininja636 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Spoko wróci motorynką. Już stoi po prawej przygotowana

0

Zglos komentarz

Reklama