Reklama
Reklama

Komentarze

6
K
kk1234567 😏 Szyderca
6 lat temu

A nikt nie jest ciekawy ile zbiera czarny w Ostrowie pod Przemyślem niejaki pon Krzysztof

0

Zglos komentarz

M
mxii 🎖️ Snajper
6 lat temu

Według definicji, jest najbiedniejszym członkiem parafii, więc ....

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
6 lat temu

Jak mieszkańcy Nowej Wsi (nowowieśniacy) mają za dużo kasy to niech dają.

0

Zglos komentarz

B
6 lat temu

Gdyby ludzie chcieli te pieniądze przeznaczyć na biednych, to by dali biednym a nie księdzu. Dali księdzu na potrzeby jakie uzna za stosowne, a nie by dał biednym. Logika nigdy nie była mocną stroną lewactwa.

0

Zglos komentarz

J
jubsik 🌾 Wieśniak
6 lat temu

lewactwo ksiedza nie przyjmuje!!! tylko prawaki wierzacy w dobra zmiane ojca rydzyka itd.

0

Zglos komentarz

J
jubsik 🌾 Wieśniak
6 lat temu

ks. proboszcz kupil miesieczny karnet VIP dla siebie i ministranotw w klubie EXIT w mostkach :D buheheheheh

0

Zglos komentarz

A
arni90 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Po pierwsze widać biednych parafian nie ma u niego. Po drugie za część tej sumy zorganizuje koncert dla lokalnej społeczności

0

Zglos komentarz

Reklama