Reklama
Reklama

Komentarze

7
E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Oszukali prawie 50% głosujących !

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
6 lat temu

Po oszukało teraz oszukuje PiS. Żadna zmiana.

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
6 lat temu

PO oszukiwało teraz oszukuje PiS. Żadna zmiana.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Dobra zmiana ;-)

0

Zglos komentarz

R
rudy85 💩 JP 100%
6 lat temu

Huj ci w d**ę

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

A totalna opozycja jaki ma program. Bo "żeby było tak jak było" średnio mi odpowiada. Ich drugi punkt, żeby powsadzać do więzien PiSowców, też Polakom równo zwisa. Oni nie głosują na PiS z miłości, oni wiedzą że opozycja jest jeszcze gorsza i w dodatku ciągle im ubliża. Ja nie oddam głosu na...

A totalna opozycja jaki ma program. Bo "żeby było tak jak było" średnio mi odpowiada. Ich drugi punkt, żeby powsadzać do więzien PiSowców, też Polakom równo zwisa. Oni nie głosują na PiS z miłości, oni wiedzą że opozycja jest jeszcze gorsza i w dodatku ciągle im ubliża. Ja nie oddam głosu na kodomitów, którzy nazywają mnie : bydłem, wiochą, zacofanym i id**tą Co to to nie.

0

Zglos komentarz

T
tata493 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ciebie nie oszukali Antykamerusie bo ty bystrzak jestes ;D

0

Zglos komentarz

K
Kwinto 🌾 Wieśniak
6 lat temu

To idealnie pasuje ... ale do PO.

0

Zglos komentarz

Reklama