Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
Paoloesco 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Polacy !!! Wyslijcie w maju dudę na barty ! Skończy się patologia pisu i rozpasanie klech !

0

Zglos komentarz

P
Paoloesco 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Polacy ! Wyslijcie w maju dudę na narty ! Skończy się patologia pisu i rozpasanie klech w Polsce !

0

Zglos komentarz

A
Anna38234 🏆 Master
6 lat temu

PAD go uniewinni, w końcu modlił się za niego: https...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

Najgorsze jest to ze ta pe****lska sekta czuje sie bezkarna. dobrze wiedza ze odkad rzadzi PIS moga sobie gwalcic dzieci dowoli

0

Zglos komentarz

R
6 lat temu

"pe****lska sekta" wolność słowa czy naruszenie czyjejś wolności ?

0

Zglos komentarz

C
6 lat temu

Ależ to nudne naprawdę już nie ma nic na tym świecie tylko ten temat zygac się chce.

0

Zglos komentarz

Reklama