Reklama
Reklama

Komentarze

7
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
6 lat temu

Na pewno nie Jaruś ma kota

0

Zglos komentarz

K
kubaflis27 💩 JP 100%
6 lat temu

Administracja wiochy. Będzie się tasować pod niemieckie filmy dla dorosłych z lat 80 tych

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
6 lat temu

żeby chociaż umiał grać w grę.

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Ja tez nie obchodzę, bo jak się kogoś kocha, to cały czas i nie trzeba tego udowadniać jakimś konkretnym id**tycznym dniem przeflancowanym do nas z Hameryki :P

0

Zglos komentarz

S
Spider1101 💩 JP 100%
6 lat temu

Prezes PiS. Chyba, że z kotem...

0

Zglos komentarz

J
JanWladeczek 😏 Szyderca
6 lat temu

Dżery ?

0

Zglos komentarz

L
lihuj 🎖️ Snajper
6 lat temu

Ja nie obchodzę tego lewackiego święta.

0

Zglos komentarz

Reklama