Reklama
Aż boję się pomyśleć kto jest na tym zdjęciu.

Aż boję się pomyśleć kto jest na tym zdjęciu.

przez [Usunięty użytkownik] — 6 lat temu
45

Zglos post

Reklama

Komentarze

35
W
wojteczek_20 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ja tu Schetynę chyba widzę

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
6 lat temu

To jest Andrzej Butruk. Nieżyjący już aktor znany np z epizodu na autostradzie z filmu Chłopaki nie płaczą.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
6 lat temu

Jeżozwierz ,ale to nie on

0

Zglos komentarz

E
elkomaro 🏆 Master
6 lat temu

To on nie żyje??

0

Zglos komentarz

B
bogasz 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Z tymi dystynkcjami Hitlera to przesadzacie, czy te obrazki nie są ścigane prawem?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
6 lat temu

Nie wiem czy takie obrazki są zakazane i scigane przez prawo ale podobne z Tuskiem jakoś do tej pory były legalne. Z tego co wiem mamy tylko jeden kodeks karny i wszystkich on obowiazuje. Przynajmniej oficjalnie

0

Zglos komentarz

I
informatyk26 🏹 Łowca
6 lat temu

No fakt, protoplasta genialnego Mateuszka powinien chociaż jakiś krzyż żelazny mieć a tak wygląda jak popierdółka.

0

Zglos komentarz

B
bezbozny_ateusz 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Obrazki nie sa scigane, bo nie propaguja tego ustroju. Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych alb...

Obrazki nie sa scigane, bo nie propaguja tego ustroju. Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny p

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
6 lat temu

matolusz wywolal wojne po to by ja potem zakonczyc zwyciesko

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
6 lat temu

Harry Potter i kurski?

0

Zglos komentarz

W
weronajt 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Kolejny...

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
6 lat temu

Chyba nie jest dla nikogo tajemnicą, że ta złodziejska rodzinka współpracowała z gestapo

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
6 lat temu

Więc może złodziej pinokio mial rację z tym rzucaniem w poalów mołotowami

0

Zglos komentarz

P
6 lat temu

3x na czesc Naszego wodza Heil morawiecki !!!

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
6 lat temu

Gustlik w niemieckim mundurze XD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

To zdjęcie z albumu rodzinnego tuska ?

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
6 lat temu

Nie

0

Zglos komentarz

S
Syxtus666 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Wygląda troszkę jak Andrzej Butruk

0

Zglos komentarz

S
Sindbadszyderca 💩 JP 100%
6 lat temu

Śm***ia, kłamcy i złodzieja morawieckiego.

0

Zglos komentarz

S
spike2709 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zaraz, zaraz jeszcze dwa kieliszki , a tak czyżby pani Kępa, nie trochę nie pasują mi okulary a z prawej pan Kurski?

0

Zglos komentarz

D
Domestosnapis 🌾 Wieśniak
6 lat temu

na gorze "jojo", poniżej pinokio i obok giętas podczas odpierania bolszewickiej nawały pod Berlinem w 1945r przy użyciu koktaili mołotowa

0

Zglos komentarz

K
krzychu2301 😏 Szyderca
6 lat temu

szwagier dziadka tuska

0

Zglos komentarz

S
Stach47 🌾 Wieśniak
6 lat temu

To i Stalingrad zdobywał?

0

Zglos komentarz

S
sabina100 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Balcerowicz......??????

0

Zglos komentarz

B
Bozz 🏹 Łowca
6 lat temu

Jednak był wszędzie tak jak mówił.

0

Zglos komentarz

W
wwlosiu 😏 Szyderca
6 lat temu

Ten to z nie jednego pieca chleb jadł.

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
6 lat temu

dobra już starczy.wszyscy się śmieją a oni wygrywają wybory.teraz też tak będzie bo mało kto idzie na wybory.wkurza was to to ruszcie tyłki w maju i pokazać gdzie ich macie.głupimi wstawkami ich nie pokonamy

0

Zglos komentarz

P
Paoloesco 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Przecież to dziadek jojo Brudzia z pisu !

0

Zglos komentarz

G
grzegorz7791 😏 Szyderca
6 lat temu

Drodzy Wiochowicze! Idźmy wszyscy na wybory, namówcie znajomych. Skończmy z partią pt. "wszystko nam się należy". Pozdrawiam.

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
6 lat temu

jedna partie "nam się należy" wywaliliśmy ale niestety teraz jest inna .... zmiana partii nic nie da trzeba zlikwidować koryto.

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
6 lat temu

jedna partie "nam się należy" już wywaliliśmy ale na jej miejsce weszła druga... trzeba zlikwidować koryto a nie zmieniać św***e.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

dziadek rudzielca seplocha tuska ryżawego pierwszego zdrajcy narodu polskiego - kundel makreli.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
6 lat temu

Kundel to cię wysrał w budzie

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
6 lat temu

Jak to kto to Konrad Wallenrod

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
6 lat temu

Ten w lewym górnym rogu też do kogoś podobny. Czyżby dziadek z Wehrmachtu, ale tym razem nie Tuska tylko "kandydata marzeń"?

0

Zglos komentarz

K
Kwinto 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Znowu Tusk ?

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
6 lat temu

Nie.

0

Zglos komentarz

M
midziu226 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Niech zgadnie- Morawiecki od środka niszczył niemiecki wojska podczas II wojny światowej.

0

Zglos komentarz

M
Meczybula39 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Rysiek z klanu czy Mateuszek klamczuszek..

0

Zglos komentarz

A
art-b 🏹 Łowca
6 lat temu

Nasz premier przenosi się w czasie. Najpierw według IPN zaprojektował lokomotywę, potem rzucał koktajlami Mołotowa w czasie stanu wojennego, a teraz to.

0

Zglos komentarz

R
rak1981 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Dziadek ver tuska

0

Zglos komentarz

M
Marrrta31711 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Mati się teleportuje!za miskę ryżu

0

Zglos komentarz

P
Prawdaboli1234 🎖️ Snajper
6 lat temu

Wygląda trochę jak krzyżówka Stonogi i Morawieckiego.

0

Zglos komentarz

F
flinto 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Martyniuk?

0

Zglos komentarz

B
biedaszek1 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ale ma fajne okulary

0

Zglos komentarz

Reklama