Reklama
Reklama

Komentarze

6
L
Loczini ⚔️ Jedi
6 lat temu

I ja takiego kierowcę szanuje.

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
6 lat temu

po części tak ale język jego też trochę trochę nie tego.menel menelem ale w koło są inni ludzie.

0

Zglos komentarz

T
tokarz 😏 Szyderca
6 lat temu

pełny szacun, mnie zastanawia że nikt z pasażerów nie pomógł kierowcy... no ale to lublin, stolica cebuli ....

0

Zglos komentarz

T
tokarz 😏 Szyderca
6 lat temu

@baca jaki język? a niby w jaki sposób miał się odezwać do żula? moze mu podanie złożyć żeby opuścił środek komunikacji?

0

Zglos komentarz

D
djoshin 🌾 Wieśniak
6 lat temu

kiedy menel jedzie tramwajem tramwaj jedzie menelem

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
6 lat temu

Powinni dopisać do prawa ze kierowca ma prawo zasadzić kopa na rozpęd temu kto nie chce wyjść.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

a kibice kręcą telefonami albo udają greka zamiast pomóc kierowcy

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
6 lat temu

Kibice to cioty ,ale jak są już w grupie w 100 osób to cwaniaki

0

Zglos komentarz

M
mauser 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

P
poczta-wiocha 🌾 Wieśniak
6 lat temu

a reszta pasażerów siedzi i patrzy - wystarczyłoby aby kilka osób podeszło i spytało kierowcy czy mu pomóc i wywalić menela z autobusu

0

Zglos komentarz

Reklama