Reklama
Reklama

Komentarze

8
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
6 lat temu

i na to potrzeba 2mld złotych

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

To się dzieje naprawdę? No to PiS coraz bardziej upada!

0

Zglos komentarz

R
6 lat temu

Jaok nie pracuje już od maja 2019 w TVP trolle.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

ten murzyn z gw tak samo udany.... są siebie warci...

0

Zglos komentarz

R
6 lat temu

różnica w tym, że jaok chciał zachować "anonimowość" a Hugo-Bader przepastował się czarną pastą by pokazać jak wielkim rasistami są Polacy, jednemu i drugiemu nie wyszło :)

0

Zglos komentarz

L
6 lat temu

A gdzie zdjęcie farbowanego murzyna z GW???

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
6 lat temu

Ten to się zeszmacił koncertowo. A taki był zabawny, jak trolował jednych i drugich. Potem stwierdził, że jednak tylko jedni są godni trolowania.

0

Zglos komentarz

T
TowarzyszPancerny 😏 Szyderca
6 lat temu

co to za nowy de**l?

0

Zglos komentarz

S
slon13 🌾 Wieśniak
6 lat temu

nic nowego w p**sowym chlewie

0

Zglos komentarz

Reklama