Reklama
Norwegia oskarża Polske o konfiskate środka dezynf

Norwegia oskarża Polske o konfiskate środka dezynf

przez Admin — 6 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Czekaj Polska zajumala towar co miał być docelowo w Norwegii?

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Totalne bzdury. Jak Polska miała zarekwirować towar, który nie został wyprodukowany. Producent tylko zadał pytanie wojewodzie, czy będzie mógł go eksportować. Wojewoda odpisał, że w obecnych warunkach, nie. Polska jest gotowa kupić wyprodukowany towar. Jakiś napalony dziennikarzyna norweski puścił s...

Totalne bzdury. Jak Polska miała zarekwirować towar, który nie został wyprodukowany. Producent tylko zadał pytanie wojewodzie, czy będzie mógł go eksportować. Wojewoda odpisał, że w obecnych warunkach, nie. Polska jest gotowa kupić wyprodukowany towar. Jakiś napalony dziennikarzyna norweski puścił sensację.

0

Zglos komentarz

Reklama