Reklama
Reklama

Komentarze

2
L
Laon 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Sadze, ze tu bardziej chodzilo o ironie. Ciezko w to uwierzyc, bo pseudo patrioci "zydom" odmieniaja nadwyraz poprawnie :D

0

Zglos komentarz

J
jolka.m 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nie wiadomo, co gorsze: śmierć żydą czy śmierdź żydom...

0

Zglos komentarz

Reklama