Reklama
Reklama

Komentarze

1
D
djsmiglo 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zaraz po świętach muszę zacząć pracować nikt mi nie da na utrzymanie. Moich wierzycieli nie obchodzi wirus.

0

Zglos komentarz

Reklama