Reklama
Przynajmniej nie musi ściągać spodni by się wysrać

Przynajmniej nie musi ściągać spodni by się wys**ć

przez Lenaa — 14 lat temu
47

Zglos post

Reklama

Komentarze

39
E
Efelcia22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To holandia tam takie imprezy to norma... Wiem bo bylam... A tam gdzie jest napis Cof... To jest coffieshop :-) :-D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Dark Angel hehe.

0

Zglos komentarz

C
chemical_girl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Anioł Śmierci-gdy ktoś popatrzy na jego d**ę to odrazy zdycha;P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Niech uważa na tyły...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ktos powinien podbiec z rozrzarzonym stemplem i naznaczyc mu te pe**lskie dupsko

0

Zglos komentarz

R
ryba10000 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no pupka niemowlęcia, no! ;>

0

Zglos komentarz

W
wyczes4 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Aniołek Czarliego hehehehehehe

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

To prawda nie musi ściągać spodni by się wys@@ć...ale ile niebezpieczeństwa by zwyczajnie egzystować ? :)

0

Zglos komentarz

B
blue_sky4 😏 Szyderca
14 lat temu

Dajmy gejom dojść do władzy,to wszyscy będziemy gołymi d**ami świecić! RPP

0

Zglos komentarz

Z
14 lat temu

To podajże jest zdjęcie z parady pe**łów a więc tu doskonale można zaobserwować zboczenie i nienormalność tych "LUDZI"

0

Zglos komentarz

M
missemowika 💩 JP 100%
14 lat temu

heeeeh, co fetish goth, ej a ciekawe jak wygląda ' z przodu ' xd BIJAAAAAAAAAAACZ!! XDDDD

0

Zglos komentarz

I
Izunia_xde 💩 JP 100%
14 lat temu

gołodu**ec ;D

0

Zglos komentarz

K
kaka1987 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zdjecie jest z Niemiec z Mannheim wiem bo tu mieszkam i poznaje budynki..

0

Zglos komentarz

B
blue_sky4 😏 Szyderca
14 lat temu

Ten człowiek jest zniewolony przez szatana

0

Zglos komentarz

T
tworek5 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ludzie palikota:pp haha!

0

Zglos komentarz

J
justr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawe jak wygląda z przodu czy jaja są zakryte

0

Zglos komentarz

L
Lauber 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Grunt to zastosowanie praktyczne :D

0

Zglos komentarz

S
silberstein 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Poseł Biedroń?

0

Zglos komentarz

D
Dead1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

^^

0

Zglos komentarz

A
amfia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A Ty Ty... niedobry Ty! Ale pupcia fajna... :)

0

Zglos komentarz

K
kaka1987 🌾 Wieśniak
14 lat temu

TO ZDJĘCIE JEST Z PARADY WOLNOŚCI SEXUALNEJ, KTÓRA MIAŁA MIEJSCE W SIERPNIU W NIEMCZECH:p

0

Zglos komentarz

L
Lenaa 🏹 Łowca
14 lat temu

Ciekawe co z przodu pokazał .xd

0

Zglos komentarz

K
klon1978 🌾 Wieśniak
14 lat temu

aureolę już wyrzucił, poczuł AXE xD

0

Zglos komentarz

J
jontek65 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czy to poseł Biedroń?

0

Zglos komentarz

B
borowa24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehe bez kąmetarza d**a ze skrzydełkami hehe

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

To jest ten słynny Mothman?

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

snajper tam potrzebny:):):) rozmarzyłem sie .......

0

Zglos komentarz

B
bakalu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jesień przyszła, zimno się robi, d**a marznie, więc założył skrzydełka i próbuje odlecieć do ciepłych krajów. Miejmy nadzieję, że na zawsze.

0

Zglos komentarz

T
tomek65331 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobrze, że to nie w Polsce. Wstyd i hańba !

0

Zglos komentarz

S
ssij_mi_jaja 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

dejmmm co za pisduś

0

Zglos komentarz

W
wiesiek007 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O nie! Hahaha...dobry kolo ;)

0

Zglos komentarz

Z
Zboczeniec666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bo wszystkie pe**ły to jedna rodzina...

0

Zglos komentarz

N
Nachtmahr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bo istnieją pe**ły, jak ten tutaj i normalni geje.

0

Zglos komentarz

N
Nachtmahr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale skrzydła ma fajne.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

normalny gej? pytam poważnie

0

Zglos komentarz

E
elMacho 🌾 Wieśniak
14 lat temu

outlaws13, skończ już siać wiochę - gdyby nie gej, który skonstruował prototyp komputera, być może siedziałbyś teraz na łące i pasał krowy, zamiast wypisywać tu swoje "mądrości". Trochę pokory, tak?

0

Zglos komentarz

B
blue_sky4 😏 Szyderca
14 lat temu

Tęczowy kolego elMacho, gdyby nie ten d**ek, co wynalazł komputer, to byś przynajmniej więcej czasu spędzał na dworze i był zdrowszy. A tak, to siedzisz przed kompem i się brendzlujesz przed takimi zdjęciami jak to.

0

Zglos komentarz

E
elMacho 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Martw się raczej o swoje zdrowie, o moje zadbałem już dawno sam.

0

Zglos komentarz

B
blue_sky4 😏 Szyderca
14 lat temu

To zadbaj jeszcze o to psychiczne. Obydwoje mamy konstytucyjne prawo do wolności słowa. Jednak ja nazywając Ciebie "gejem" mogę zostać posądzony o nietolerancję. Ty natomiast mówiąc "homofob" jesteś kryty. I gdzie to równouprawnienie?!

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

musi być jakieś słowo określające to coś , skoro pe**ł, gej są złe to pytam jak jest prawidłowo. Bo na "człowiek" to wy nie zasługujecie. A chociaż by przez to że się tak panoszycie teraz i że niby wszystko wam sie należy. Jedyne co bym wam dał to ucinanie ku**sów na koszt NFZ

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
14 lat temu

Niemcy od lat organizują parady wolności-żadna sensacja dla ludzi,chyba że znowu ktoś chce się koniecznie dowartościować,wyzywając i poniżając homoseksualistów.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

a w jaki sposób można się dowartościować nie tolerując pe**łów. Jedyne co cieszy to to że jetem normalny. nigdy nie będą nam równi, zawsze będą pogardzani.

0

Zglos komentarz

K
ketrab76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A kto to ??? Szpak od tylu ???

0

Zglos komentarz

M
mrozmen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba, by go załadowali w dupsko...

0

Zglos komentarz

C
COMANDER 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie ma to jak w letniej porze wys**ć się na dworze, ciepły wietrzyk w d**ę dmucha, a po jajach chodzi mucha :D

0

Zglos komentarz

R
rene30 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

heh koleś cos ci wypadło.wypnij się...

0

Zglos komentarz

A
andziaoandzia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i weź tu siądź po takim na krzesło O_o

0

Zglos komentarz

Reklama