Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
bibi1991 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Jeszcze w komentarzu to napisz. Albo... zrobię to za ciebie: "Nie synek co ty robisz nie wyrzucaj tej torebeczki Jeszcze z 7 herbatek się z niej zrobi"

0

Zglos komentarz

P
Pysialek8888 😏 Szyderca
6 lat temu

W rozkradzionej przez mafię p**S Polsce panuje już taka bieda, że to i tak rozrzutność

0

Zglos komentarz

Reklama