Reklama
Reklama

Komentarze

8
N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

"Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska zacofana, a Polak biedakiem..."

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

za*******e zabawne mają te pierogi na głowach :)))

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
6 lat temu

Takie przebierance ze sredniowiecza...

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

"Teatr swój widzę ogromny" Stanisław Wyspiański. Interpretacja dowolna.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
6 lat temu

te śmieszne błaześkie stroje, uważają że że wyglądają godnie. Dla mnie są jak transy którym się skończył termin ważności i próbują to ukryć złotem i nadmierną ornamentyką godną średniowiecza i baroku

0

Zglos komentarz

F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
6 lat temu

Póki duża część gawiedzi te fatałaszki im finansuje, nie można oczekiwać większych zmian.

0

Zglos komentarz

D
diskorelax 🌟 Padawan
6 lat temu

Ku.wy katolskie. Polska ciemnogrodem stoi.

0

Zglos komentarz

A
6 lat temu

To nie tak mialo byc. Dlaczego jestes taki biedny - bos glupi. Wiec dlaczego jestes glupi bos biedny.

0

Zglos komentarz

K
kris70glut 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zaprawdę prawda jest to.

0

Zglos komentarz

K
kris70glut 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Zaprawdę prawda jest to.

0

Zglos komentarz

Reklama