Reklama
Reklama

Komentarze

4
W
wobli 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Bardzo dobrze że se zajmą. Brakuje naukowej analizy tego typu zjawisk.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Poważna nauka czyś taki się nie zajmie. Bo musiały się zająć każdą bajką i każdymi zabobonami. Czyli jak działa zabobon na człowieka przechodzącego pod drabiną.

0

Zglos komentarz

B
budrysio 🏹 Łowca
6 lat temu

Placebo w jakiś sposób działa więc po co te badania

0

Zglos komentarz

B
beetlejuicee 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Lepiej się wys**c jak pomodlić przynajmniej pożytek jest.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

To ultra katolicki naukowiec, po czymś podobnym do KUL. W naukę się nie wierzy. Nauka leży o 180° od wiary. Nauka to: spekulacja, podważanie, obalanie i ciągła weryfikacja. Wiera to beton. Zaś beton czym starszy tym bardzie odporny.

0

Zglos komentarz

Reklama