Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
koronny 🎖️ Snajper
6 lat temu

Znaczy Naród czeka ekspiacja - znowu różaniec , pielgrzymki kolankowe , zwiększenie cołaski , modły o pomyślność stanu kapłańskiego

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
6 lat temu

na razie na youtubie s sobotę ok 10-ej

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
6 lat temu

Wstrzasnie, zrobi sie szum na pare dni zapomna, jak poprzedni film. Niestety musza zmienic sie pokolenia, zeby do kogos dotarlo. Kosciol nie chce nic z tym robic, wiec przestanie istniec jak w wielu innych krajach.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Zgadza się ze muszą się zmienić pokolenia tylko zauważ ze nawet to młode pokolenie też pcha dzieci w łapy księży bo to tradycja . Zdelegalizowanie religi to jedyny sposób na to ale to trzeba mslymi krokami zaczynając od kasacji religi ze szkoły opodatkowania kościoła i odebrania im majątku jak i kas...

Zgadza się ze muszą się zmienić pokolenia tylko zauważ ze nawet to młode pokolenie też pcha dzieci w łapy księży bo to tradycja . Zdelegalizowanie religi to jedyny sposób na to ale to trzeba mslymi krokami zaczynając od kasacji religi ze szkoły opodatkowania kościoła i odebrania im majątku jak i kasreacja chemiczna w seminarium . Po tym ostatnim Kościół sam upadnie bo niecznalazli by się chętni aby iść na księdza i być wykastrowani chemicznie

0

Zglos komentarz

K
Kwinto 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Kolejna "Go**o Burza". Zauwazylem,ze najbardziej oburzeni pe****lia garstki ksiezy sa ci,ktorzy masowo chca uczyc 5 latkow masturbacji,6 latkow zakladania kondomow,a 8 latkow negocjowania sexu. Czy ksiadz molestujacy dzieci robi to dlatego,ze jest ksiedzem,czy raczej dlatego,ze jest homopoje..em ? K...

Kolejna "Go**o Burza". Zauwazylem,ze najbardziej oburzeni pe****lia garstki ksiezy sa ci,ktorzy masowo chca uczyc 5 latkow masturbacji,6 latkow zakladania kondomow,a 8 latkow negocjowania sexu. Czy ksiadz molestujacy dzieci robi to dlatego,ze jest ksiedzem,czy raczej dlatego,ze jest homopoje..em ? Ktoremu wiec srodowisku powinno sie uwazniej przyjrzec ?

0

Zglos komentarz

M
marcik8 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nie słyszałem by np pe****la-budowlańca przenosili na inną budowę.

0

Zglos komentarz

Reklama