Reklama
Reklama

Komentarze

16
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
6 lat temu

super sama prawda ale anżej nie wie o kogo chodzi

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
6 lat temu

mimo tego, że stołek ciągle się uczy, to musi się jeszcze nauczyć pisać

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
6 lat temu

Panie Wojciechu jest Pan nieocenionym Skarbem Narodowym.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
6 lat temu

"lewą nogą" :) Mann jest genialny.

0

Zglos komentarz

D
du-di 😏 Szyderca
6 lat temu

Zważając na sytuację w Polsce to wolałbym taki stołek za prezydenta - bo stołek to stołek i jaki jest każdy widzi. A my, CO mamy za prezydenta? Niby człowieka a jednak tylko długopis...

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
6 lat temu

mistrz

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Anżej stołek.... Nawet pasuje :D

0

Zglos komentarz

J
jacum 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ogłupiany przez pis naród zaczynał zapominać o kulturze, prawdziwej sztuce, inteligentnej rozrywce. Karmieni jak de**le zenkiem martyniukiem i podobną tandetą zaczynaliśmy po prostu chamieć. Jednak osoby takie jak Pan Wojciech Mann czy Kazik dają mi wiarę, że jednak są wśród Polaków również ludzie i...

Ogłupiany przez pis naród zaczynał zapominać o kulturze, prawdziwej sztuce, inteligentnej rozrywce. Karmieni jak de**le zenkiem martyniukiem i podobną tandetą zaczynaliśmy po prostu chamieć. Jednak osoby takie jak Pan Wojciech Mann czy Kazik dają mi wiarę, że jednak są wśród Polaków również ludzie inteligentni, którym zależy na Polsce.

0

Zglos komentarz

C
czapiewski 🎖️ Snajper
6 lat temu

Znam jednego taboreta podpisujacego lewa reka co jego pan pierdzacy mu w twarz podsunie.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
6 lat temu

Maliniak dostaje nową ksywę ,,STOŁEK"

0

Zglos komentarz

N
Najna15 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Spodziewałam się większej klasy po dziennikarzu jakim był p. Man ... rozumiem ze tylko taki poziom się sprzedaje ... trudno 😥

0

Zglos komentarz

F
FED0RA 👑 Bóg Wiochy
6 lat temu

I pozamiatane. Panie Wojtku - szacun!!!

0

Zglos komentarz

M
6 lat temu

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

0

Zglos komentarz

G
Grzeloo 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Kwik po korycie największego odyńca

0

Zglos komentarz

C
6 lat temu

5 lat brał kasę od Jarka a nagle się obraził na trójke:)

0

Zglos komentarz

M
manawgad 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Sedno politycznego grajdołka na które MY WSZYSCY SIĘ ZGADZAMY I PŁACIMY żeby się im żyło się DOSTATNIO>

0

Zglos komentarz

Reklama