Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
dywizjon33 Czysta Moc
6 lat temu

Uszy masz odstające jak osioł.

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
6 lat temu

Dostałeś trzynastkę od Dudy ? to siedź cicho a śm***i podrożały bo to samorządy są takie chciwe ;-)

0

Zglos komentarz

A
artek66 🎖️ Snajper
6 lat temu

Tak niestety wygląda wszędzie,jest to obraz Polski jaka zgotowali nam te psie syny z PiSu ! Myślę, że trzeba to wszystko pozbierać, z całego kraju i na Wiejską dostarczyć, smród tam jest ten sam !

0

Zglos komentarz

T
TheGoral101 🌾 Wieśniak
6 lat temu

U nas to samo,ceny 50%,w gore, odbiór śm***i zamiast raz w tyg to co drugi tydz,czasami zdarzy się nie przyjechać co drugi i jest raz na 3tyg.

0

Zglos komentarz

P
piterek_gda 😏 Szyderca
6 lat temu

P**s podniósł opłatę więc samorządy są w czarnej d...

0

Zglos komentarz

Reklama