Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
slodki_kartofelek 🌾 Wieśniak
6 lat temu

"Zawodowiec" na moto wsiadł pierwszy raz w życiu dzień wcześniej.

0

Zglos komentarz

P
Probe100 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Czy mnie wzrok nie myli zatrzymywany spokojnie odjechał ? A swoją drogą dobrze ze jest zapis po pewnie była by wina pana w osobówce .

0

Zglos komentarz

Q
qgoldi 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Bo jeździć to trzeba umieć

0

Zglos komentarz

Reklama