Reklama
Reklama

Komentarze

2
T
Truten69 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Dawaj na ryby

0

Zglos komentarz

P
Probe100 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Robi się zawsze " gó**o burza " to jest wina dyskontu ? A nie producenta lub transportu ? W normalnych sklepach też to się zdarza tylko p ekspedientka szmata przetrze opakowanie wyrzuci i jest g*t .

0

Zglos komentarz

Reklama