Reklama
Reklama

Komentarze

9
T
tatko5958 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Prawidłowo

0

Zglos komentarz

Z
zwm667 😏 Szyderca
6 lat temu

Oby tylko byli biali...

0

Zglos komentarz

M
MarcelKurpiel 😏 Szyderca
6 lat temu

Brawisimo :)

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
6 lat temu

Brawo za skuteczność traz juz tylko rozprawa i dostana cele w Hotelu 4 gwiazdkowym z Play station 4 i niech kublują

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
6 lat temu

A kolor uciekiniera sprawdzili?

0

Zglos komentarz

T
twister35 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Ściąganie kogoś autem po chodnikach w parku czy kładkach dla pieszych to przekład skrajnej głupoty tych policjantów.

0

Zglos komentarz

S
siwy_23 😏 Szyderca
5 lat temu

zgadza się, a co do skuteczności norweskiej policji- to oni często bez broni chodzą

0

Zglos komentarz

A
anubisgd 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Szacun za dynamiczną bez kolizyjną jazdę. Też bardzo dobrze i szybko jeżdżę więc podwójnie doceniam. I za złapanie bandziora. Niestety to norwegia nie polska tu policyjne gestapo napada i napastuje niewinnych ludzi w parkach.

0

Zglos komentarz

J
J-1208 💩 JP 100%
6 lat temu

Poszły konie po betonie, a i ciecie po żelbecie. Tak się kaszle!

0

Zglos komentarz

I
ispo 🌾 Wieśniak
6 lat temu

W Polsce ludzie zapalali by świeczki pod komisariatami, bo przecież do byli normalni ludzie.

0

Zglos komentarz

Reklama