Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
bogus64 🌟 Padawan
5 lat temu

Jako uprawnienie tępaku

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Ty to jesteś chodząca dobroć , aż jad z ust ci cieknie.

0

Zglos komentarz

B
bogus64 🌟 Padawan
5 lat temu

Witaj. podobnie jesteśmy na wiosce ty rok krócej ja nie mam żadnego wroga lecz wielu przyjaciół Ty zaś masz wielu wrogów lecz ani jednego przyjaciela to coś mówi samo za siebie

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Ja przyjaciół w internecie nie szukam. Przyjaciół trzeba mieć w realu.

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

A po drugie. Widziałeś tych moich (wrogów) Fikcyjne konta. Takimi wrogami to ja się nie martwię. Ty też możesz mnie do nich dodać Mało mnie to obchodzi.

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Ja mam fikcyjnych wrogów, a ty sześciu realnych. I CO ? :)

0

Zglos komentarz

S
starszypanzkotem 🏹 Łowca
5 lat temu

Niebezpieczeństwo takie że stare dziady i patologia wybierze nam rezydenta a my chcemy prezydenta!!!

0

Zglos komentarz

B
bohun2006 🎖️ Snajper
5 lat temu

to niesprawiedliwe ,wszyscy glosujacy na pisa moga glosowac bez kolejki

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
5 lat temu

chodzi o to, żeby w sobotę zapłodnić kobietę, lub połamać jej nogi, to będzie mogła w niedzielę głosować bez kolejki

0

Zglos komentarz

Reklama