Reklama
Reklama

Komentarze

2
D
Diadia1965 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Noo, niekulawy ten mem, w sumie w porzo autor - czai bazę. Dobrze mieć wjazd na wiochę.

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
5 lat temu

Nie zdaniem jakiegoś tam pisma, tylko tak wyglądał. Do dziś używam większości tych określeń.

0

Zglos komentarz

Reklama