Reklama
Reklama

Komentarze

4
F
Fixumdyrdum Czysta Moc
5 lat temu

O co im teraz chodzi, przecież dostali bułki. Nagle się obudzili, mają co chcieli.

0

Zglos komentarz

T
ToStraszne 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie chcę dopłacać do ich emerytur i wydobycia niech to zamkną i zaleją gównem z Warszawy.

0

Zglos komentarz

B
bigroko 🎖️ Snajper
5 lat temu

Jakoś mi nie szkoda. A gdzie byli jak inni protestowali? Ale jak się dali za bułkę przekupić to ich sprawa.

0

Zglos komentarz

G
glauthor 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tylko dwóch?? Czekamy na 2.000 pozostających

0

Zglos komentarz

Reklama