Reklama
Panie doktorze boli mnie głowa, jak się śmieję.

Panie doktorze boli mnie głowa, jak się śmieję.

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
R
rafirafi76 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie jest śmieszny brak dostępu do lekarzy z powodu korona - paniki.

0

Zglos komentarz

A
a308273 😏 Szyderca
5 lat temu

Nie jest śmieszny brak dostępu do lekarzy z powodu korona wirusa.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Z autopsji wiem, że bez wypadku nie przejdziesz wielu badań.

0

Zglos komentarz

Reklama