Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

chyba to zboczenie zawodowe - trzy fazy - trzy flaszki

0

Zglos komentarz

S
slivsoon 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Jeden energetyk na trzy fazy? To już prędzej znajdzie uziemienie.

0

Zglos komentarz

M
milczek_89 🌾 Wieśniak
5 lat temu

SIŁA! Jest L1, L2 i L3, energetyk niebieski więc "0", pani przy kasie "zółto-zielona"... ona jest uziemieniem xD Idealne zdjęcie opisujące układ 3-fazowy

0

Zglos komentarz

T
trawiusz 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Elektryka prąd nie tyka

0

Zglos komentarz

Reklama