Reklama
Source: wgrane.pl

Wynajął mieszkanie, przestali płacić, upomniał się

przez Muaddib1 — 5 lat temu
12

Zglos post

Reklama

Komentarze

11
B
bohun2006 🎖️ Snajper
5 lat temu

WNIOSEK - nie wynajmuj chaty czarnym kolesiom,chyba,ze za darmo

0

Zglos komentarz

X
xavier100 😏 Szyderca
5 lat temu

Nawet za darmo by roz**bali, czesc z nich zatrzymala sie w ewolucji, sraja we wlasne gniazdo.

0

Zglos komentarz

J
JOGI1972 🏹 Łowca
5 lat temu

Dlaczego on jest zdziwiony?

0

Zglos komentarz

M
5 lat temu

O jprd... brak słów na takie skur.wysynstwo

0

Zglos komentarz

A
anaksagoras 🌾 Wieśniak
5 lat temu

A mi go szkoda. Tak po prostu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

No cóż, jeden porządny wiosny nie czyni. Szkoda go, bo widocznie zapiżdża na rodzinę, a tu zonk od ziomków.

0

Zglos komentarz

V
Valdi75014 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Mieszkanie sie wynajmuje ludziom

0

Zglos komentarz

C
cichy_obserwator 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Dokładnie jak to napisał ktoś poniżej. Mieszkanie wynajmuje się LUDZIOM. Nie czarnym gorylom. Czarnuchy to zaraza tego świata.

0

Zglos komentarz

L
LastNinja 😏 Szyderca
5 lat temu

Porządki po afrykańsku

0

Zglos komentarz

N
nicemen1 😏 Szyderca
5 lat temu

Jedzcie do Afryki - kto najbardziej prześladuje czarnego inny czarny nie biały.

0

Zglos komentarz

N
nicemen1 😏 Szyderca
5 lat temu

Tutaj mieszkanie a w Europie całe kraje.

0

Zglos komentarz

L
lukasz0226 💩 JP 100%
5 lat temu

Dobrze, że to tylko ziomki z BLM. Jakby wynajął mieszkanie polaczkom patolom to jeszcze miał ściany w goownie i połamane ręce, o ile by się w ogóle wynieśli xD

0

Zglos komentarz

Reklama