Reklama
Source: wgrane.pl

Przeszkadzała mu torba, więc skasował TIRa.

przez Mauss — 5 lat temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Instalacja monitoringu w kabinie własnie się zwróciła. Operator fajery nie będzie mógł zwalić na łosia, dzika czy inną czarną beemkę :)

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Zwali na TIRówkę. Albo ona mu zwali.

0

Zglos komentarz

O
ozzmundo 💩 JP 100%
5 lat temu

zapalony grzybiarz,tak mu sie do lasu spieszylo,ze torbe chcial po drodze oproznic...

0

Zglos komentarz

S
silnieskacowny 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Niech się cieszy że nie trafiła się pancerna

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
5 lat temu

Ważne że torba na swoim miejscu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Rusek - stworzenie mało co głupsze od polaczka...

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
5 lat temu

jego wina, jego nieuwaga, jego głupota no i mógł kogoś równie dobrze zabić, ale jakoś mu współczuję.

0

Zglos komentarz

C
czubek13131 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tak to jest, jak firma zamiast dopłacić i zatrudnić młodego i prężnego kierowcę bierze starego grzyba na emeryturze, bo mogą mniej płacić. Mistrzu pewnie myślał, że jak przejeździł połowę sowiego życia za kółkiem, to nie musi zwracać uwagę na drogę jadąc kilkudziesięciotonowym zestawem.

Tak to jest, jak firma zamiast dopłacić i zatrudnić młodego i prężnego kierowcę bierze starego grzyba na emeryturze, bo mogą mniej płacić. Mistrzu pewnie myślał, że jak przejeździł połowę sowiego życia za kółkiem, to nie musi zwracać uwagę na drogę jadąc kilkudziesięciotonowym zestawem.

0

Zglos komentarz

Reklama