Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
evender 🏹 Łowca
5 lat temu

spoko , jest bezpieczny o ile nie spotka po drodze samochodu BORu

0

Zglos komentarz

S
sykus1988 😏 Szyderca
5 lat temu

Przecież większość Seicento rejestrowanych było jako vany więc koleś korzysta tylko czemu w środku tak pusto ?

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
5 lat temu

Spakował się i wyjeżdża z kraju , który za wszelką cenę chce być i trwać w średniowieczu

0

Zglos komentarz

Reklama