Reklama
Bóg dał znak Polakom? Najwięcej zarażeń na Podkarpaciu

Bóg dał znak Polakom? Najwięcej zarażeń na Podkarpaciu

przez nissin — 5 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Bo tam jest najwięcej prawackich id****w łażących bez masek.

0

Zglos komentarz

C
Carat 😏 Szyderca
5 lat temu

Nie zapominaj o wiodącej roli tłumów w kościołach.

0

Zglos komentarz

J
jurij8793 💩 JP 100%
5 lat temu

Jakie to ma znaczenie jak i tak się wszyscy zaraza , w malopolsce tez , poprostu się nie boja, a u Nas duża grupa była zarażona i wszyscy się z tego śmiali , zarażeniem tym czymś można porównać do co najwyżej małego kaca

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
5 lat temu

Bo tam jest najwięcej de**li wierzących w moc modlitwy a nie w nowoczesną naukę i higienę

0

Zglos komentarz

Reklama