Reklama
Reklama

Komentarze

5
R
rapp 🎖️ Snajper
5 lat temu

Nie "niespełna" rozumu tylko "do pełna" wódy...

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
5 lat temu

Jak bym widział PISowca atakującego TVN

0

Zglos komentarz

T
twister35 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Koleś tak nawalony, że ledwo stoi i zamiast pi****lnąć go porządnie w łeb to się z nim bawią jak dzieci.

0

Zglos komentarz

F
FireCrow 😏 Szyderca
5 lat temu

Bo niestety wtedy mogą być oskarżeni przez id**tę o napaść i jeszcze będą mu musieli wybulić odszkodowanie. Stany mają troszkę inne realia.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
5 lat temu

Wyborca PISu z hameryki???😂😂🤣

0

Zglos komentarz

W
Wiszu 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ja nie mam nerwów, do osób które robią coś nielogicznego. Plus jestem pacyfistą, ale jak mnie ktoś wk**wi to dostaję adhd XD Zajebał bym tego grubasa

0

Zglos komentarz

Reklama