Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
bazylrs 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawe jak gość wysiadł z tego auta :) chyba przez bagażnik :)

0

Zglos komentarz

B
benia667 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Może nadal tam siedzi xD

0

Zglos komentarz

F
fallingstars 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Jak się popieści, to się wszystko zmieści!" "Nic nie jest niemożliwe" - Dość znane cytaty. Chyba ktoś sobie, to wziął za bardzo do serca ;)

0

Zglos komentarz

Reklama