Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
5 lat temu

Tu się zgadzam w stu procentach!

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Żerujący elektorat pisu będzie bardzo nie zadowolony i nie wiadomo kogo wybierze podczas wyborów ;-)

0

Zglos komentarz

H
hamman 🌾 Wieśniak
5 lat temu

ja tak tylko z doprecyzowaniem. Jeden rodzic ma wykazywać ten dochód, czy oboje?

0

Zglos komentarz

L
lancer176 😏 Szyderca
5 lat temu

Przynajmniej jeden. A jeżeli oboje będą wykazywać dochód to nie będzie to powód do odbierania świadczenia z tytułu przekroczenia jakiejś wymyślonej kwoty na głowę w danej rodzinie

0

Zglos komentarz

E
euroguard 🌾 Wieśniak
5 lat temu

500+ powinno być ulgą podatkową. Państwo nie musiałoby płacić i kasa w kieszeni.

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
5 lat temu

Może, może. PiS i suweren cały czas pokazuje, że jednak może...

0

Zglos komentarz

Reklama