Reklama
Reklama

Komentarze

7
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
5 lat temu

Mialo to smak i na skład sie nie patrzylo bo nie bylo zadnych E

0

Zglos komentarz

M
5 lat temu

Słuchaj chcesz plusów ,wstaw zdjecie kibla z pytaniem kto korzystał... Glowna murowana

0

Zglos komentarz

M
montaro111 🏆 Master
5 lat temu

Każdy pił na miejscu, tak samo jak piwo

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

apoalipsa pił generalnie za mało, przegrzało mu móżdżek i efekty widzimy do dzisiaj w postaci tego, co matoł wrzuca na wiochę.

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
5 lat temu

KARNA VADŻAJNA za brak wiochy!

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
5 lat temu

I fajnie. A wiocha gdzie?

0

Zglos komentarz

B
borysekcypisek 😏 Szyderca
5 lat temu

Muszę Ci powiedzieć, że oranzady i frukady dalej są do kupienia, nawet takie same skrzynki i butelki jak na zdjeciu

0

Zglos komentarz

Reklama