Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kris072 🏹 Łowca
5 lat temu

musiał bardzo zwolnić bo by się źle żonie nagrało na ifona

0

Zglos komentarz

K
kadi1971 🌾 Wieśniak
5 lat temu

I gdzie się zatrzymał po kolizji/wypadku

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
5 lat temu

1. Ciekawe gdzie się podział ten w którego przywalił? 2. "Lubię za****dalać"...

0

Zglos komentarz

I
irekpszk 🎖️ Snajper
5 lat temu

Wina najeżdżającego bez dwóch zdań, ale te pier**lone apacze, to jest zmora na polskich drogach.

0

Zglos komentarz

Reklama