Reklama
Reklama

Komentarze

2
T
tomi2000 🎖️ Snajper
5 lat temu

Jak się mieszka w miejscu, do którego można dotrzeć czarnym albo czerwonym szlakiem, to faktycznie nie ma co pić na mieście

0

Zglos komentarz

D
dupa-mariana 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Ewidentnie zeszli ze szlaku, a jak mówi turystyczne przysłowie: kto zejdzie ze szlaku tego szlag trafi

0

Zglos komentarz

Reklama